Zapowiedzi

Lis
23
czw
Krzysztof Zalewski – Sztum – 23.11.2017
Lis 23@19:00 – 22:00
Krzysztof Zalewski - Sztum - 23.11.2017 @ Kino-teatr Powiśle | Sztum | pomorskie | Polska

Rogate Granie oraz Sztumskie Centrum Kultury
ZAPRASZAJĄ!!!!

Krzyszfof Zalewski LIVE w Sztumie!!!

23.11.2017r, 19:00
Kino Teatr “Powiśle”

bilety – dostępne fizycznie od 15.09.2017:
50zł (przedsprzedaż)
60zł (w dniu koncertu)
…ale nie oszukujmy się Sold Out murowany 😉

Rezerwacje:
661-839-270 – Arek (można dzwonić od zaraz)
55-277-23-06 – Marcin (proszę dzwonić od 11.09.2017)

BARDZO WAŻNE!!!
WSZYSTKIE rezerwacje muszą zostać odebrane do 05.11.2017, w przeciwnym razie bilety przepadają na korzyść innych chętnych.
BARDZO WAŻNE 2 😉 !!
Rezerwujesz u Marcina – odbierasz u Marcina
Rezerwujesz u Arka – odbierasz u Arka

Lis
24
pt
RYBA And The Witches + Qlhead – Czary-Mary dla Sylwii
Lis 24@19:00 – Lis 25@06:00
RYBA And The Witches + Qlhead - Czary-Mary dla Sylwii @ Dołek Club | Malbork | pomorskie | Polska

Nasza Przyjaciółka Sylwia Okoniewska potrzebuje dawki dobrego Rock n Rolla który pomoże jej zebrać środki niezbędne do walki z choróbskiem. W Malborku Sylwię całe towarzystwo freaków i świrusów zna doskonale,i wiadome jest że dziewucha jest silna i z chorobą da sobie radę tak czy siak,ale tak to już jest że Rock n Roll jak tylko może skopać dupsko jakiemuś paskudztwu to korzysta z okazji. Więc bez spinozy,pomagamy bawiąc się do upadłego. Podobno najlepszym remedium na wszelkiego rodzaju dolegliwości jest Mędrzec ze Starołęki, zaklęcia Wiedźm i spora dawka zakręconego techno.

Panie i Panowie koncert charytatywny ” Dla Sylwii ” czyli RYBA AND THE WITCHES oraz QLHEAD 24.11 wywala w kosmos całą negatywną energię z Malborka.Cena biletu to cegiełka 25 zł w górę.Dodatkowo Ryba And The Witches przygotowali spory pakiet płyt z których część kasy również przeznaczona będzie na ten cel. Jednym słowem walczymy,bawimy się do upadłego i płaczemy tylko z radochy.

Ryba and The Witches, rockowi wiedźmiarze z Wielkopolski, po trzech latach od ciepło przyjętego debiutu, powracają z nowym albumem. Płyta „Spell” miała premierę 21.04.2017 roku, a pierwszy singiel to „Ginny”
Album zawiera dwanaście rockowych kompozycji, których niecodzienna, nowoczesna mieszanka mocnych gitar, wyważonej perkusji i wysmakowanej elektroniki, nawiązuje klimatem do chłodnej fali rocka lat 90-tych. Efektowne aranżacje muzyczne i magiczną energię tej płyty dopełnia bardzo charakterystyczny i zmysłowy wokal. To album pełen miłosnej emocji, energii i rockowej nostalgii.
Jeden z wyjątkowych fanów zespołu wziął udział w wiedźmiarskich czarach… i tak właśnie Tomek Organek wystąpił w dwóch kompozycjach: „Chains” i „Spell It”. Jest jeszcze czarodziejski wokal młodziutkiej Mai Bo, w utworze „Saturday”.
Płyta „Spell” ukazala się nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.
Zagrali na Spring Break Festival, Malta Festival, Jarocin Festiwal, Nowe Męskie Granie . Wystąpili także na koncercie Męskie Granie we Wrocławiu. Otwierali koncert legendy muzyki progresywnej – Fisha w poznańskim Eskulapie.
W radiowej trójce zagrali koncert w ramach OFFSESJII Piotra Stelmacha. Można było zobaczyć ich w kilku programach telewizyjnych m.in u Kuby Wojewódzkiego (https://www.youtube.com/watch?v=JIZIPZoQdPA)
Mają też na koncie doskonale przyjęte koncerty w Kolonii i Berlinie, oraz entuzjastycznie przyjęty koncert połączony z wernisażem malarstwa Bartosza Muszyńskiego w Teatrze Ósmego Dnia w Poznaniu. Niektóre z prac zostaną pokazane na mini wystawie Galerii Cargo w Kontener Art w terminie koncertu.
Ryba and The Witches to:
Bartosz Muszyński: wokal, syntezatory, gitara, bas
Piotr Rybicki: perkusja
Jakub Frydrych: gitara
Do koncertowego składu zespół zaprosił QLHEADa, muzyka z nurtu muzyki elektronicznej i producenta muzycznego .
QLHEAD wzbogaca brzmienie zespołu, improwizując live na samplerach i syntezatorach.

http://rybaandthewitches.com/
https://www.facebook.com/rybandw
https://www.youtube.com/channel/UCJN3dTGIOH74D2ToyM6mDYg

Po koncercie w doskonały klimat wprowadzi wszystkich QLHEAD.
Muzyk, producent i wydawca. Założyciel labelu 3LOOP Records. Koncerty / live-act’y QLHEAD’a są równie nieprzewidywalne jak on sam. Uczestniczył w wielu prestiżowych festiwalach min. Audioriver, madeinpoznań, Nowe Nurty, Spring Break, Robofest, Poznań Poetów, Festiwal Przyjaciół Meskaliny, Festiwal 3LOOP. Skomponował także muzykę (soundtrack) do filmu “Wściekłość”, który otrzymał na Europejskim Festiwalu Filmów Niezależnych ÉCU w Paryżu nagrodę dla najlepszego europejskiego niezależnego filmu dramatycznego.

Na scenie i w twórczości m.in. z Michałem Kowalonkiem (Myslovitz, Snowman), Gabrielem Fleszarem (QLHEAD/FLESZAR), Red Storm, Magdaleną Pasierską (Me Myself and I, MAPA), UFly (elektronika na płycie “LOVE SMUGGLERS”), The Lollipops, Wojtkiem Luchowskim (wspólna płyta LIVE @ Meskalina), Gosią SIARĄ Witkowską, Agatą Pawłowicz (ex-Desdemona, This Cold), Ryba And The Witches

Lis
25
sob
Kwidzyńska Biegowa Piona
Lis 25@10:30 – 11:30