Zajazd Ostoja

Przezmark (gmina Stary Dzierzgoń)

Zajazd Ostoja – Przezmark

Zdaje się, że Zajazd Ostoja wziął swoją nazwę nieprzypadkowo. świetnie skomunikowany, znajduje się przy samej drodze, a jednak odrobinę poza granicami mieściny, za to malowniczo położony nad jeziorem Motława Wielka jest swego rodzaju prawdziwą ostoją, oazą wytchnienia, a także zawsze udanej zabawy. Dodatkowym atutem jest fakt, że ta 7 hektarowa posiadłość znajduje się w granicach Iławskiego Parku Krajobrazowego. W takich warunkach, każda osoba spragnioną wypoczynku na łonie natury, będzie mogła nasycić się wymarzonym spokojem, wsłuchać w śpiew ptaków, szum trawy i szelesty drzew.

 

W dużym, otoczonym zielenią ośrodku zorganizujemy przyjęcie weselne, szkolenie dla firmy, imprezę integracyjną czy jakiekolwiek przyjęcie okolicznościowe dla znajomych. Goście mogą wybierać pośród pomiędzy pokojami i apartamentami w budynku głównym oraz domami letnimi. Na pełne korzystanie z uroków wody pozwala bezpośredni dostęp do jeziora. Na miłośników wędkowania czekają stawy rybne, a miejsca na grilla i ognisko same zachęcają do posiłku w cieple strzelającego ognia bądź po prostu do zorganizowania miłego wieczoru w gronie rodziny czy znajomych. Dużym wydarzeniom z pewnością sprosta sala balowa na 180 osób wraz z restauracją.

 


Naszą specjalnością jest organizacja  przyjęć weselnych, szkoleń i imprez integracyjnych oraz zorganizowanego i  indywidualnego wypoczynku.

Właściciel, Zajazd Ostoja

s

Ważna Informacja

Restauracja czynna codziennie  do godz. 21.00


Pakiety pobytowe

Kontakt z Nami

82-450 Stary Dzierzgoń
Przezmark 86
tel. 55 245 01 47
tel. 572 916 012
e-mail: ostoja-przezmark@wp.pl
http://www.ostoja-przezmark.pl/

 Atrakcje w okolicy

 

Zamek w Przezmarku

Zamek w Przezmarku i jego właściciele zapraszają gości do spędzenia przyjemnych chwil w otoczeniu bogatej fauny i flory , a nade wszystko towarzyszącej miejscu historii.


Ilość miejsc noclegowych