Wypożyczalnia Kajaków

Biała Góra (Gmina Sztum)

Wypożyczalnia Kajaków

Znasz już Żuławy? Byłeś na zamku w widziałeś wijące się wśród pól kanały i rzeki, a może po prostu przejeżdżałeś tędy służbowo. Ideę działalności białogórskiej wypożyczalni kajaków świetnie oddaje motto, którym się ona kieruje, a brzmi ono: Pracujesz na lądzie, wypoczywaj na wodzie! Jeżeli szukasz zatem ciekawych wrażeń, pomysłu na aktywny wypoczynek, chcesz poznać uroki Żuław,  Pojezierzy i Pomorza Wschodniego od strony wody, z której wszystko wygląda inaczej, wypożyczalnia w Białej Górze jest miejscem, do którego warto udać się na początku swojej wodnej przygody. Oferta znajdzie się dla każdego, niezależnie od tego, czy chce wypożyczyć sprzęt na kilka dni, weekend, czy kilka godzin. Najbardziej zaprawieni w bojach odnajdą się na rzekach o charakterze górskim, amatorzy na spokojnych rzekach nizinnych, dla tych natomiast, którzy nie mają za wiele czasu, świetnym rozwiązaniem są kilkugodzinne spływy po jeziorach.

 

 

Wypożyczalnia zapewnia ponadto transport osób oraz bagażu w miejsce rozpoczęcia spływu jak i odbiór po jego zakończeniu. Na trasie obsługiwanych przez wypożyczalnię szlaków rzecznych zobaczymy rezerwaty przyrody, rozmaite obiekty hydrotechniczne, zamki, mosty, wiatraki, cmentarze mennonickie, małe miasteczka i zabite dechami wioski, w których czas się zatrzymał. Najodważniejsi popłynąć mogą nawet do samego Piekła.
Każdy z nas wie jak ważne jest bezpieczeństwo, zwłaszcza na wodzie. Jest ono priorytetem również dla osób zaangażowanych w wypożyczalnię. Wszystkie kajaki są wykonane z polietylenu, odporne na uszkodzenia oraz bardzo stabilne.

 


s

Cennik

ponad 8 dni – 23 PLN/1 dzień, od 4 do 8 dni – 27 PLN/1 dzień, od 1 do 3 dni – 35 PLN/1 dzień, 2 godziny (Nogat, Liwa) – 15 PLN, Transport sprzętu – 1,5 PLN/km.

Pakiety pobytowe

Kontakt z Nami

Tel. 605 13 87 97
Tel. 663 266 103
e-mail: info@kajaki-sztum.pl
http://kajaki-sztum.pl/Atrakcje w okolicy

 


Do dyspozycji kajakarzy mamy


Panorama 360