Pokoje Gościnne u Zosi

Dzierzgoń

 

Pokoje Gościnne – prowadzone przez p.Zosię

 

Pokoje gościnne to świetne rozwiązanie dla tych, którym zależy na tym, aby ich pobyt na malowniczych Żuławach przebiegał nie tylko w sielskiej, ale również w domowej atmosferze. U Pani Zofii Klejna-Wilewskiej zapewnione mają jedno i drugie, w dodatku za ceny, które nie nadwerężą rodzinnego budżetu. Zastaniemy tu 2 oraz 3 osobowe pokoje gościnne, każdy z łazienką oraz telewizorem. Wiemy jak bezcenna potrafi być w chłodniejsze dni ciepła herbata czy swojskie jedzenie, najlepiej to zrobione samemu o najbardziej dogodnej dla nas porze.

 

Dlatego każdy z gości ma również dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. Niewątpliwym atutem miejsca jest bezpłatny parking, miejsce do grillowania, plac zabaw dla dzieci, a w niedużej odległości od posesji – jezioro.
Warto pamiętać również o tym, ze dom położony jest w centrum miasteczka, skąd wszędzie mamy blisko. O każdej porze udać się możemy na wyprawę, by odkryć tajemnice Zamkowego Wzgórza, poranny spacer wśród zabytkowych kościołów Dzierzgonia, a jeśli nawet na urlopie nie możemy żyć bez sportu – na marszobiegi po tej urzekającej okolicy.

 


Odkryj zabytki  Dzierzgonia

Właścicielka

s

Informacja

Ceny noclegów  od 30 PLN/osoba


Pakiety pobytowe

 

Kontakt z Nami

Zofia Klejna-Wilewska
Os. Jana Pawła II 12
82-440 Dzierzgoń
Tel. 606 513 883
http://pokojezosia.prv.pl/

 Atrakcje w okolicy

 


Ilość miejsc noclegowych


Panorama 360