Pasieka Rodzinna Kaweckich

Dzierzgoń

Pasieka Rodzinna Kaweckich

Miód jest nie tylko pyszny, ale ma również właściwości prozdrowotne. Bo który inny smakołyk, rozcieńczony i podany na zimno, działa przeciwbiegunkowo, a bardziej stężony i lekko podgrzany zwalcza zaparcie i poprawia trawienie? Zawarta w miodzie acetylocholina wzmacnia wydolność mięśnia sercowego. Wiele osób właśnie w spożywaniu miodu upatruje recepty na długowieczność. Ojciec medycyny Hipokrates dzięki spożywaniu dużych ilości dozy aż 111 lat. Miody to nie jedyne skarby wytwarzane przez pracowite pszczoły. Z ula pochodzi mleczko pszczele a także pyłek kwiatowy, czyli pszczeli chleb.

 

Ten modny produkt bogaty jest w białko, witaminy, sole mineralne i mikroelementy. Od wielu lat hitowym produktem z ula jest propolis, bogaty biologicznie pszczeli kit o silnym działaniu antybakteryjnym i regenerującym. Wszystkie produkty pracy pszczół skosztować oraz zakupić można w pasiece państwa Kaweskich. Posiadają miody każdego gatunku, od spadziowego, akacjowego, przez rzepakowy, nawłociowy i wrzosowy .W ofercie znajdziemy też kit, nalewkę oraz maść propolisową, a także pyłek kwiatowy i wyroby z wosku.

Dane adresowe

Limanowskiego 46
82-440 Dzierzgoń
Tel. 55/276 24 58
e-mail: biuro@miody-kawecki.ns24.net
http://www.miody-kawecki.ns24.net/

 Pasieka powstała


Atrakcje w okolicy


Panorama 360


Ciekawostka

Przed wynalezieniem cukru, miód był jedyną dostępną słodką substrancją. Był wykorzystywany do przygotowywania najróżniejszych portaw i napojów.