Agroturystyka Klimbergowice

Przodkowie Klimberów

Agroturystyka Klimbergowice – prowadzona przez panią Brygidę

Przodkowie Klimberów zamieszkiwali Sztumską Wieś już od wiek wieków. Wiedzieli co dobre. Wybrali spokojną, uroczą okolice, położną bardzo blisko Sztumu. Dlatego potomkowie ich nie wyemigrowali do miast, lecz zostali i z całym sercem, pielęgnując zasady staropolskiej gościnności na swoja ukochaną ojcowiznę zapraszają wszystkich pragnących, podobnie jak i oni zachwycić się pięknem sztumskiej ziemi, a jest to kraj czterech jezior i trzech rezerwatów.

 

Klimbergowice swoich gości zapraszają do pięciu pokoi dwuosobowych, wyposażonych w łazienki i TV. Każdego zgłodniałego chętnie uracza znakomitym swojskim wyżywieniem, które dostępne jest w przystępnych cenach. Do dyspozycji przybyszów oddany jest tez przytulny salon z kominkiem, jadalnie, wiata oraz miejsce do grillowania.

Okolica jest tak bogata, iż nieważne jakie zainteresowania przejawiamy, każdy coś dla siebie tu znajdzie. Poza oczywistą atrakcja, jak jest Sztum wraz z krzyżackim zamkiem, nie zapomnijmy o okolicznych lasach, bogatych w piesze szlaki, na których uważniejsi turystom udaje się znaleźć nie tylko grzyby, ale i wytropić zwierzynę. Trasy doceniane sa również przez rowerzystów, nawet tych z bardzo daleka. Gmina leży bowiem na trasie międzynarodowego szlaku rowerowego-R1.

 


Klimbergowice ukochana ojcowizna.

Właściciele, Klimbergowice

s

Ważna Informacja

Ceny noclegów od 30 PLN


Pakiety pobytowe

Kontakt z Nami

Sztumska Wieś 60a, Sztum
Tel. 55 640-48-08
Tel. 605-550-079
http://www.klimbergowice-sztumska-wies.superturystyka.pl/

 Atrakcje w okolicy

 


Ilość miejsc noclegowych