Agroturystyka Na Wzgórzu

Gmina Dzierzgoń

 

Agroturystyka Na Wzgórzu – Bukowo

 

Ze wzgórz podobno wszystko widać inaczej. Na górę wspinamy się również po to by na wszystko, co w dole spojrzeć ze zdrowym dystansem. Do Bukowa zaproszony jest każdy kto uwielbia wypoczynek z dala od zgiełku miasta, rumoru i hałasu. Jeśli mamy ochotę porzucić zatłoczone chodniki, a zamiast tego zanurzyć się w soczystej zieleni, a szumem drzew i świergotem ptaków zastąpić odgłosy samochodów, lepszego miejsca trudno by szukać, tym bardziej, że agroturystyka NA WZGÓRZU czynna jest cały rok. Obiekt położony kameralnie, wśród pól, niedaleko Żuławki Sztumskiej. Na gości czekają przytulne, dwuosobowe pokoje z łazienkami (oraz jeden jednoosobowy), kojąca cisza oraz sielskie widoki.

 

Do dyspozycji gości jest ogród, grill, miejsce na ognisko, plac zabaw, zadaszona altanka, oczko wodne oraz parking. Miłośnicy czworonogów z długimi ogonami mają możliwość jazdy konnej, a dzieci karmienia zwierząt w gospodarstwie. Wiemy jak ważna jest niezależność, zwłaszcza gdy nie zawsze wiadomo o której godzinie przybędzie się na nocleg, dlatego dla gości dostępna jest wyposażona wygodna kuchnia, która cenią sobie zwłaszcza rowerzyści. Tu każdy ma szansę przygotować swój ulubiony posiłek. Mamy rozwiązanie również dla tych, którzy na wakacjach cenią sobie odpoczynek również kuchennych garów. W agroturystyce zamówić można smaczne, domowe, pełnowartościowe wyżywienie (pełne lub częściowe), a także pakiety piknikowe na drogę.
Ze względu na to, że okolice są niezmiernie ciekawe, coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy leniuchowania, jak i osoby aktywne.

 


s

Informacja

Ceny noclegów od 30 zł/doba


Pakiety pobytowe

Kontakt z Nami

Bukowo 21, 82-410 Stary Targ
Tel. 552 673 283
Tel. 504 476 004
sztuckak@wp.plAtrakcje w okolicy

 


Ilość miejsc noclegowych


Panorama 360