Agroturystyka Na Farmie

Gmina Dzierzgoń

Agroturystyka Na Farmie w Budziszu

 

Gospodarstwo agroturystyczne NA FARMIE, szukającym wypoczynku w ciszy i kontakcie z naturą zapewnia wszystkie dobrodziejstwa wiejskiego bytowania, a dodatkowo zaznajamia z Farmą, jej zwierzętami i obowiązkami, co miejsce kochają szczególnie najmłodsi turyści.

Skądkolwiek przybywasz, będziesz tu mile widziany. Gościnność gospodarzy nie ogranicza się do gości z regionu, mile zaskoczeni będą równie wszyscy posługujący się językiem angielskim, rosyjskim oraz białoruskim, którzy liczyć mogą na konwersację w swoim rodzimym języku. To zawsze sprawia, że w danym miejscu czujemy się bardziej, jak w domu.

 

Przybysze wybierać mogą spośród wygodnych, słonecznych i przytulnych pokoi 2,3 oraz 5 osobowych z łazienkami, TV, a także w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Na wsi każda pora roku jest niezwykła i ciekawa. Inna. Farma zaprasza zarówno latem, jak i zimą. Planującym dłuższe pobyty oferuje zniżki, a dzieci do czwartego roku życia gości za darmo. NA FARMIE odnaleźć można staropolską gościnność, domową atmosferę połączoną z niezależnością i swobodą poruszania się po gospodarstwie. Chętnie pokażemy działanie gospodarstwa rolnego od kuchni, opowiemy o codziennym życiu na wsi, a dzieciom umożliwimy karmienie zwierzątek. Do dyspozycji gości oddany jest też parking oraz miejsce do grillowania.
Największymi z okolicznych atrakcji jest szlak św. Wojciecha, liczne zabytki w Malborku, Kwidzynie, Sztumie i Trójmieście, a także Kanał Elbląsko-Ostródzki z pochylniami do transportu statków oraz ornitologiczny rezerwat przyrody nad Jeziorem Drużno. Wszelcy fani wycieczek, NA FARMIE dostaną możliwość wypożyczenia roweru bądź samochód.

 


Ci co Nas odwiedzają,czego Nam życzą, niech Sami mają.

Właściciele, Agroturystyka Na Farmie

s

Informacja

Ceny noclegów od 30 PLN/doba


Pakiety pobytowe

Kontakt z Nami

Jadwiga Sołdaczuk
Budzisz 1, 82-440 Dzierzgoń
Tel. 55 276 83 40 / 605 968 652
www.agroturystykanafarmie.pl

 Atrakcje w okolicy

 


Ilość miejsc noclegowych


Panorama 360